مشاوره و سفارش

سبد پلاستیکی میوه

امروزه در کل دنیا تمامی کشاورزان محصولات خود را جهت ارسال به شهر ها و کشورها در پالت میوه یا سبدهای پلاستیکی میوه قرار میدهند. این سبد های میوه يا پالت میوه از پلاستیک و پلیمر نرم تولید میشود که در انواع مختلف میباشند. سبد میوه يا پالت میوه که در سال 1967 توسط Rober will آلمامی که در آن زمان محصولات خود را درون سبدهای میوه چوبی میریختند برای صرفه جویی در هزینه ها طراحی شد. این کشاورز 32 ساله که با ذوب پلاستیک های درجه 2 و ریختن آن در قالب سبد پلاستیکی میوه را در کشور خود رواج کرد.

سبد پلاستیکی

سبد میوه پلاستیکی جایگزین مناسب برای انواع مدل های چوبی با کارآیی بسیار پایین می باشند. فاکتورهای مزیتی این محصولات موجب شده تا در سالهای اخیر تجارت تولید آنها روند افزایشی داشته باشد. سبد میوه پلاستیکی تجارت و کسب و کارهای متعددی را نیز در بازارهای داخلی گسترش داده است. سبد پلاستیکی محصولی با تنوع و کیفیت بالا، ماندگاری و طول عمر زیاد و هم چنین قیمت مناسب که توجه خریداران و مصرف کنندگان را به خود جلب کرده است.

سبد میوه

امروزه تمامی کشاورزان دنیا محصولات خود را در سبد میوه سبک یا سنگین ریخته و آن را به مقصد خود ارسال میکند. سبد مخصوص میوه در ابعاد و اندازه های مختلف میباشند و هر کشاورز سبد میوه خود را نسبت به ابعاد و انداره محصول خود انتخاب میکند.سبدهای پلاستیکی میوه يا پالت میوه از متریالهای مختلف تولید میشود. سبدهای میوه با کیفیت بالاتر نیر موجود است که برای محصولات با وزن بیشتر و حساسیت بیشتر طراحی شده اند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع سبد میوه-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

mahanheidarpour1141@gmail.com

درباره ما :

مجموعه hdp، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع سبد میوه آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه hdp

ماهان حیدرپور

Call Now Buttonتماس بگیرید