مجموعه hdp شما را به خرید بهترین محصولات سبد میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سبد میوه 20 کیلویی پرتقال

آنچه در این مقاله می خوانید...

سبد های میوه در چه ابعادی تولید می شوند؟سفارش عمده سبد میوه 20 کیلویی

سبد میوه 20 کیلویی پرتقال یکی از بهترین سبدهای مورد استفاده برای حمل و جابجایی این میوه در مقدار زیاد می باشد. این سبد در نوع خود دارای بزرگ ترین ابعاد است و با استحکام خاصی که دارد می توان این وزن را به خوبی تحمل کند.

قیمت این سبد در بازار ایران ثابت نیست و به دلیل نوسانات نرخ ارز و افزایش تورم داخلی در سال های اخیر با افزایش مواجه شده است.

خریداران عمده این سبد می توانند در تماس با فروشنده انواع این سبد از قیمت روز آن مطلع شوند.

قیمت سبد میوه 20 کیلویی پرتقال

سبد های میوه در چه ابعادی تولید می شوند؟

سبد های میوه در چه ابعادی تولید می شوند؟ امروزه بر خلاف گذشته تنوع در سبدهای میوه بسیار زیاد است و این به خاطر افزایش اشکال عرضه میوه به بازار می باشد تا بتواند انواع نیاز های مشتریان را پاسخ دهد.

این سبدها می توانند ظرفیت و گنجایش از 1 تا 25 کیلوگرم میوه و گاها بیشتر را داشته باشند و به این ترتیب هم حمل و نقل میوه راحت تر می شود هم این که فروش و بازاریابی میوه راحت تر خواهد بود.

ابعاد این سبدها با توجه به ظرفیت وزنی آنها فرق می کند. کوچک ترین این محصولات دارای وزن 170 گم هستند و ابعاد خارجی آنها 33.5x23x6 سانتی متر است و با توجه به نوع میوه حدود نیم تا 1 کیلوگرم میوه را می تواند در خود جای دهد.

سبدهای میوه با ظرفیت متوسط حدود 5 کیلوگرم دارای ابعاد تقریبی 34×22.5×15.5 سانتی متر هستند و سبدهایی که می توانند حدود 10 کیلوگرم میوه را در خود جای دهند دارای ابعاد 39x27x22.5 و وزن حدودا نیم کیلو می باشند.

و در نهایت این که بزرگ ترین این سبدها با ابعاد 52x35x29 سانتی متر و وزن 1.5 کیلوگرم می توانند تا 25 کیلوگرم میوه را در خود جای دهند.

سفارش عمده سبد میوه 20 کیلویی

سفارش عمده سبد میوه 20 کیلویی فروش سبد میوه 20 کیلویی توسط عرضه کننده این محصول و به صورت عمده انجام می گیرد.

خریداران این محصول که اغلب باغداران و فروشندگان انواع سبدهای میوه هستند می توانند جهت خرید این سبد پلاستیکی با این عرضه کننده مستقیما ارتباط برقرار کنند.

خریداران می توانند از طریق همین وب سایت اطلاعات مورد نیاز در مورد این سبد از جمله وزن، ابعاد، قیمت و رنگ آن را به دست آورند و به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنند تا توسط فروشنده ارسال گردد.

برای خرید سبد پلاستیکی مذکور می توان از طریق تماس تلفنی اقدام کرد و در تماس مستقیم با فروشنده این سبد را درخواست نمود.

اخذ سفارش توسط فروشنده به صورت عمده انجام می گیرد و هر چه تعداد مورد سفارش توسط خریدار بیشتر باشد قیمت ارائه این سبد نیز پایین تر خواهد بود.

ماهان حیدرپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه hdp شما را به خرید بهترین محصولات سبد میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید