مجموعه hdp شما را به خرید بهترین محصولات سبد میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت امروز سبد میوه مستطیل ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع طرح های سبد میوه در بازارعمده فروش سبد میوه مستطیل ارزان

سبدهای میوه در ابعاد مختلف در بازار وجود دارند اما رایج ترین شکل هندسی این محصولات سبد میوه مستطیلی است که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر میوه ها در این نوع سبدها بسته بندی می شوند.
سبد میوه مستطیل ارزان را می توان از تولید کننده آن خریداری کرد همچنین می توان در تماس مستقیم با تولید کننده این سبد از قیمت امروز آن اطلاع حاصل نمود و آن را به صورت عمده سفارش داد.

قیمت امروز سبد میوه مستطیل ارزان

انواع طرح های سبد میوه در بازار

انواع طرح های سبد میوه در بازار

سبد های میوه مورد استفاده در بازار ایران در گذشته از نوع چوبی و بیشتر مستطیلی شکل بودند اما به دلایل کاملا مشخص استفاده از سبدهای چوبی مستطیلی و مربعی منسوخ و جای آنها سبد میوه پلاستیکی گرفته است.

انواع سبد پلاستیکی میوه موجود در بازار که جهت بسته بندی میوه مورد استفاده قرار می گیرند اغلب به شکل مستطیلی هستند و کمتر از سبدهای مربعی استفاده می شود. این سبدها در دو نوع سبد میوه در دار و بدون در در بازار وجود دارند که خریداران می توانند بنا به نیاز خود هر کدام از آنها را انتخاب کنند.

طرح کلی همه این سبدهای میوه مشبک است و دارای ساختاری توری شکل هستند که باعث جریان هوا بین میوه ها شده و از طرف دیگر مانع از جمع شدن آب در داخل سبد میوه می شوند تا به این ترتیب از خراب شدن و گندیدگی میوه جلوگیری کنند.

طرح دایره دایره سبد میوه از دیگر طرح های موجود در بازار است که بیشتر برای میوه های نوبرانه مورد استفاده قرار می گیرد و اغلب در حجم های زیر یک کیلوگرم ساخته می شوند. این سبدها نیز دارای طرح مشبک هستند تا آب ناشی از شستشوی میوه و یا رطوبت خود میوه در آن جمع نشود.

موارد گفته شده انواع طرح های سبد میوه پلاستیکی بودند هر طرح کارتنی سبد نیز در بازار ایران فراوان است و برای بسته بندی برخی از میوه ها جهت تسریع در فرآیند رسیدن و یا برای فروش بهتر مورد استفاده قرار می گیرند.

عمده فروش سبد میوه مستطیل ارزان

عمده فروش سبد میوه مستطیل ارزان عمده فروش سبد میوه مستطیل ارزان جهت تامین نیاز بازار به انواع سبد میوه مستطیلی اقدام به ارائه این سبدها با ارزان ترین قیمت ممکن نموده است و آن را در اندازه های مختلف به خریداران سراسر کشور ارائه می نماید.

این عمده فروشی جهت ایجاد ارتباط مستقیم با مشتریان از وب سایت فروشگاهی خود بهره برداری کرده است که در آن مشخصات انواع این سبد میوه مستطیلی و قیمت روز هر یک از آنها آورده می شود.

مشتریان از طریق این وب سایت می توانند مشخصات انواع سبد مستطیلی را مطالعه و با اطلاع از قیمت روز هر یک از آنها ثبت سفارش خود را انجام دهند.

خرید از طریق وب سایت و سفارش تلفنی محصول بهترین گزینه‌ها برای تهیه هر چه ارزان تر آن هستند که هر دو امکان به راحتی در اختیار عمده فروش می باشد.

ماهان حیدرپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه hdp شما را به خرید بهترین محصولات سبد میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید