مجموعه hdp شما را به خرید بهترین محصولات سبد میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشندگان سبد میوه سایز متوسط

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی سایز های مختلف سبد پلاستیکی میوهقیمت خرید سبد میوه سایز متوسط

سبد میوه پلاستیکی یکی از احتیاجات اساسی باغداران و فروشندگان میوه و تره بار است. این سبد ها که در سایز های مختلف تولید میشوند متناسب با نوع و حجم میوه طراحی می شوند. سبد میوه سایز متوسط یکی از پرفروش تربن این محصولات است که برای میوه های مختلف استفاده می شود. فروشندگان سبد میوه سایز متوسط این محصول را به صورت حضوری و اینترنتی به باغداران و میدان های میوه و تره بار عرضه می کنند.

فروشندگان سبد میوه سایز متوسط

معرفی سایز های مختلف سبد پلاستیکی میوه

معرفی سایز های مختلف سبد پلاستیکی میوه سبد های پلاستیکی میوه از فرآورده های محصولات پتروشیمی هستند که باعث راحتی بیشتر و بهتر باغداران، کشاورزان و میدان های میوه و تره بار شده اند. تا پیش از تولید سبد های پلاستیکی میوه، از جعبه های چوبی برای حمل و انتقال میوه ها استفاده می شد که دارای نواقصی بود. وزن زیاد جعبه، هزینه تولید زیاد و دوام کم از معایب جعبه های چوبی است. در تولید این جعبه ها از شاخه های زائد و گاه سالم درختان استفاده می شد.

سبد های پلاستیکی هزینه تولید پایینی دارند. خط تولید ساده و مواد اولیه ارزان برای ساخت سبد های پلاستیکی میوه نیاز است. در تولید این محصولات می توان از مواد قابل بازیافت هم استفاده کرد که در این صورت قیمت تمام شده محصول کاهش یافته و به حفظ محیط زیست نیز کمک می شود.

سایز های سبد پلاستیکی بسیار متنوع است و متناسب با نیاز مشتری قالب مورد نظر تهیه و محصول تولید می شود. سایز این سبد ها از کوچک تا بسیار بزرگ است که ظرفیت ۳ تا ۲۰۰ کیلوگرم میوه را هم دارند. سایز سبد ها، به صورت کوچک که تا ۵ کیلو میوه را جواب می دهد. متوسط تا ۱۰ کیلو و سایز بزرگ تا ۲۰ کیلو میوه ظرفیت دارد. سبد های با ظرفیت ۳۰ کیلو به بالا جزو سبد های خیلی بزرگ محسوب می شوند. سبد های پلاستیکی معمول و رایج که ظرفیت ۳ تا ۲۰ کیلوگرم میوه را دارند.

سبدهایی با ظرفیت بالا باید از مواد مرغوب و به صورت چند لایه طراحی و تولید شوند تا در گذر زمان آسیب نبینند. متناسب با نوع میوه ، سبد های میوه طراحی می شوند. این سبد ها در اندازه های مختلف دارای دریچه و منافذی برای گردش هوا هستند که میوه ها فاسد نشوند.

قیمت خرید سبد میوه سایز متوسط

قیمت خرید سبد میوه سایز متوسط قیمت خرید سبد میوه سایز متوسط به عوامل مختلفی بستگی دارد. نحوه طراحی و مدل سبد، رنگ بندی سبد پلاستیکی، مواد اولیه به کار رفته، وزن سبد میوه و … از عوامل تعیین کننده سبد میوه سایز متوسط هستند.

چنانچه در تولید سبد میوه سایز متوسط از مواد اولیه نو و درجه یک استفاده شود، قیمت محصول نهایی نیز افزایش می یابد؛ اما چنانچه در تولید سبد از مواد باز یافتی و یا مواد اولیه درجه ۲ یا ۳ استفاده شود، طبیعتا قیمت سبد نهایی کمتر خواهد بود.

در این سایت انواع سبد میوه سایز متوسط پلاستیکی با قیمت و کیفیت های متنوع برای مشتریان عرضه شده است.

ماهان حیدرپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه hdp شما را به خرید بهترین محصولات سبد میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید