مجموعه hdp شما را به خرید بهترین محصولات سبد میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع سبد میوه پلاستیکی رنگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایزهای مختلف سبد میوه پلاستیکی رنگیفروشنده سبد میوه پلاستیکی رنگی

یکی از راحت ترین وسیله برای حمل و نقل مرکبات که از یک محصول استفاده می کنند که هم کم خطر و هم کم وزن می باشد و نام آن سبد میوه پلاستیکی رنگی می باشد و در رنگ های مختلف در بازار وجود دارد و همه ی کشاورزان و باغداران از این وسیله استفاده می کنند و به دلیل پرطرفدار بودنش توزیع این محصول در این سایت انجام می گیرد.

توزیع سبد میوه پلاستیکی رنگی

سایزهای مختلف سبد میوه پلاستیکی رنگی

سایزهای مختلف سبد میوه پلاستیکی رنگی در قدیم الایام مردم برای حمل و نقل میوه های خود از سبد های چوبی استفاده می کردند که این محصول هم از نظر قیمت به صرفه نبود و بسیار سنگین و جای زیادی را اشغال می کرد و هم دشمن محیط زیست و درختان بوده است؛ چون برای ساختن آن بسیاری از درختان باید قطع می شدند.

اما امروزه با تولید سبد میوه پلاستیکی آن هم در رنگ ها و طرح ها و سایز های مختلف و با دارا بودن وزن سبک، مقدار زیادی از میوه را در خود جای می دهد و به محیط زیست نیز آسیب نمی رساند؛ چون از مواد بازیافتی برای تولید آن استفاده می کنند.

سبد های میوه با توجه به نیاز افراد دارای اندازه ها و سایز های مختلفی است و از کوچک تا بزرگ در بازار وجود دارد و معمولا از سایز ٣ کیلویی آغاز می شود و تا ٢۵ کیلویی ادامه پیدا می کند؛ برای بسته بندی میوه جات نظیر پرتقال، نارنگی، گوجه و غیره از سبد هایی با سایز استاندارد و متوسط که شامل سایز های ۱۵ کیلویی تا ۱٨ کیلویی می باشد استفاده می شود و به راحتی به تمام نقاط کشور بدون آسیب رساندن به محصول ارسال می شود.

برخی از سبد های میوه کوچک تر و ابعاد و ارتفاع کمتری دارد و معمولا ٢ تا ٣ کیلویی هستند که برای میوه انگور و کیوی مورد استفاده قرار می گیرد؛ در کل اگر بخواهید حمل و نقل محصولات برایتان آسان تر شود بهتر است برای بسته بندی از سبد های کوچک تر استفاده نمایید.

فروشنده سبد میوه پلاستیکی رنگی

فروشنده سبد میوه پلاستیکی رنگی فروشنده سبد پلاستیکی باید تمام سایز و طرح ها سبد را داشته باشد و مشتری با توجه به نیاز خود آن را تهیه کنند؛ معمولا سبد میوه باید از جنس بازیافتی مرغوب تولید شود تا باعث پارگی و یا شکستنش نشود و همین طور باعث خراب شدن و یا له شدن محصول نیز نگردد.

معمولا سبد های پلاستیکی رنگی نسبت به مشکی طرفدار بیشتری دارد و این به خاطر طرح و رنگ زیبا آن ها می باشد و توزیع سبد رنگی شاید در بازار ها هم انجام بگیرد، ولی اگر شما به دنبال خرید عمده این محصول هستید بهتر است از جای معتبر و با بهترین قیمت و مرغوب ترین جنس خریداری کنید که این سایت خرید و فروش این محصول را انجام می دهد.

ماهان حیدرپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه hdp شما را به خرید بهترین محصولات سبد میوه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید